Datums:
Adrese:
Kontakti:
Biļetes

Kultūras centrs “Siguldas devons” sadarbībā Latvijas Nacionālo teātri aicina uz izrādi “Oligarhs”, 26.septembrī plkst. 17.00.

Jaunā dramaturga Artūra Jankovska pamatnodarbošanās it nemaz nav saistīta ar teātri, bet viņa humora izjūta izsmīdināja visu teātra žūrijas komisiju 10 cilvēku sastāvā, kas uzklausīja viņa piedāvājumu Lugu ideju makšķerēšanas konkursā. Nu pabeigtā luga tiek piedāvāta skatītājiem cerībā, ka arī viņus aizraus lugā ierakstītā absurdā, bet labi saprotamā jaunekļa Oskara Kaktiņa vēlme izglābt Latviju, vienkārši novācot uzņēmēju Aināru Krūmiņu… Lai vienatnē īstenotu savu plānu, Oskars nogaida izdevīgu brīdi kādas biroju ēkas liftā, bet Krūmiņš nav ar pliku roku ņemams.Luga ir par sodīšanu, piedošanu un telpu starp šiem jēdzieniem. Luga ir meklējums, kur sākas tieksme sodīt un kur – vēlme piedot.

Lomās – Normunds Laizāns, Igors Šelegovskis
Režisors – Toms Treinis
Scenogrāfs – Kristaps Kramiņš
Kostīmu māksliniece – Marta Mielava
Gaismu māksliniece – Krista Erdmane
Muzikālais noformējums – Gatis KrievānsProducente – Linda Helviga
Kaskadieris – Sergejhttps://fb.me/e/1EFOIoUDTs Fjodorovs

Biļešu cena 15.00 – 20.00 euro, Siguldas ID karšu īpašniekiem 20% atlaide. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/101361

Izrādi varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv.