Datums:
Adrese:
  • Siguldas DEVONS, Pils iela 10, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena- 5 EUR.

Ar Siguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā 20% atlaide

Daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide

Biļetes

“Vizbulītes” 60 gadu jubilejas svinības turpinās ar koncertu 4. maijā!

4. maijā plkst. 16.00 “Siguldas devonā” notiks “Vizbulītes” skolotāju radošais koncerts PA KURU LAIKU!

Ar skolotājiem “Vizbulītes” dejotājiem ir paveicies – no 1964. līdz 2006. gadam vairākas siguldiešu paaudzes deju solī ievadīja Daina Štāla, jau no 1994. gada viņas uzticamais palīgs bija Indra Ozoliņa, bet kopš 2006. gada tieši viņa nu ir “Vizbulītes” mamma.

“Vizbulītes” komanda nav tikai Indra Ozoliņa. Deju soļus apgūt bērniem un jauniešiem palīdz arī Laura Šumska, Lelde Lipska, Andrejs Filipovs un Vilnis Brēmanis, bet kolektīva koncertmeistare ir Solveiga Ilvasa.

Tā nu ir sanācis, ka gan Indrai Ozoliņai, gan Laurai Šumskai radošums spraucas ārā pa visām vīlēm un viņas ne vien ar dejotājiem iestudē citu horeogrāfu dejas, bet tās rada arī pašas. Un 4. maija koncerta programmu veidos tikai un vienīgi viņu radītās dejas – sākot no “Turku pupas” un “Mēs, māsiņas” līdz “Rupjmaizskukulim” un “Arājiņam”. Uz skatuves šajā koncertā redzēsim gandrīz visus sastāvus – no 1. klases līdz A grupas dejotājiem!

Biļetes cena ir 5 eiro. Ar Siguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.