Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ziedojums – 10.00 EUR strādājošiem un 5.00 EUR nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

Dodies kopā ar “Zaļajiem pārgājieniem” uz krāšņākajiem rudens lapu svētkiem Siguldā, kur tiks apskatītas arī vairākas mazāk pazīstamas, bet interesantas vietas. Gar Sofijas pusmuižu pārgājiens vedīs līdz Ķeizara krēslam, Velnalas klintij, Kraukles upītes gravai, Baltijas varenākai eglei un kādam iespaidīgam klinšu kanjonam. Tiks apskatītas un izpētītas arī tādas populāras vietas kā Krimuldas muiža, pilsdrupas, Vikmestes upītes grava un vēl daudz kas cits.

Nenokavē, jo rudens salnas un vēji šodien skaisto gleznu jau rīt var nepasaudzēt!
Pasākumu vadīs ceļotājs un vēsturnieks Aivars Jakovičs.

PIETEIKŠANĀS:
Lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai rakstot pieteikumu e-pastā aivars1314@inbox.lv, norādot dalībnieku vārdus un kontakttelefona numuru, kas nepieciešams, lai nepieciešamības gadījumā Jums varētu paziņot par izmaiņām.

MARŠRUTS:
Kopgarums ap 12 – 15 km. Ceļš vedīs pa mežu, gravu nogāzēm, takām, ceļiem un ielām.

JĀŅEM LĪDZI:
Laika apstākļiem piemērots, ērts apģērbs un ūdens izturīgi zābaki. Uzkodas un tēja pusdienu pauzei. Noteikti ņemam līdzi arī labu garastāvokli un draugus!

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS:
Vilciens “Rīga – Sigulda” atiet no Rīgas stacijas plkst. 9:46, pienāk Siguldā plkst.10:56

PULCĒŠANĀS:
11:00 laukumā pie dzelzceļa stacijas “Sigulda”.

STARTS:
Plkst.11:05

FINIŠS:
Ap plkst. 17.00 Siguldā pie dzelzceļa stacijas

DALĪBA PASĀKUMĀ:
Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

NOTEIKUMI UN ATBILDĪBA:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.