Datums:
Adrese:
Kontakti:

7. augustā plkst. 15.00 Inčukalna Tautas namā atklās mākslinieka Paula Putniņa jubilejas izstādi, kurā būs iespēja satikt un parunāt ar pašu mākslinieku.

Pauls Putniņš dzimis 1962. gada 7. augustā  Balvos, bet līdz pat 90to gadu sākumam dzīvojis Rīgā, kur mācījies 1. vidusskolā, paralēli apmeklējot Rīgas pionieru pils zīmēšanas un tēlotājas mākslas pulciņu pie māksliniekiem Jura Ģērmaņa un Lūcijas Kleines. Vidusskolā turpinājis izglītību Rīgas Lietišķajā mākslas vidusskolā dekoratoru nodaļā. Beidzis Latvijas Mākslas akadēmijas interjera nodaļu. Glezniecību Pauls apguvis pie pasniedzējiem Alekseja Naumova, Pētera Postaža un citiem gleznotājiem. Ilgus gadus darba gaitas saistījušās ar AS “Latvenergo” kā māksliniekam. 90. gadu vidū Pauls atgūst vectēva mājas “Rāmavas” Inčukalnā un kopā ar ģimeni tās atjaunojis. Mājā ir izveidota radoša vide mākslas tapšanai.

2002. gadā Pauls atsaucies Jāņa Zvirbuļa uzaicinājumam darboties Inčukalna Mākslinieku kopā, kas jau divdesmit gadus regulāri piedalās Inčukalna Mākslas dienu izstādēs un citos projektos. Paulam Putniņam ir izveidojies savs glezniecības rokraksts, viņa dabas ainavu gleznas piesaista ar savu lakonismu un krāsu niansētību.