Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Izstādes apmeklējums iekļauts Siguldas Jaunās pils apmeklējuma cenā, un izstāde apskatāma pils darba laikā. 

Pieaugušajiem – 3.50 EUR

Studentiem, skolēniem, pensionāriem – 3.00 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 un vairāk bērni līdz 15 gadiem) – 7.50 EUR

Ģimenes biļete uzrādot Siguldiešu ID kartes (2 pieaugušie + 2 un vairāk bērni līdz 15 gadiem) – 4.50 EUR

Kompleksā biļete – Jaunā pils un Livonijas ordeņa pils – 4.50 EUR (studentiem, skolēniem, pensionāriem – 3.50 EUR)

Ar Siguldieša ID karti, Siguldas novada mācību iestāžu skolēniem uzrādot derīgu skolēnu apliecību, bāreņiem un personām ar 1. un 2.grupas invaliditāti, vienam skolotājam/audzinātājam (uz 10 skolēnu klasi),  žurnālistiem, uzrādot preses karti. – 2.00 EUR

*biļešu tirdzniecības beidzas 30 minūtes pirms darba laika beigām

Siguldas Jaunās pils salona izstāžu telpās apskatāma Anda Gūtmaņa izstāde “Piekraste”. Izstādes apmeklējums iekļauts Siguldas Jaunās pils apmeklējuma cenā, un izstāde apskatāma pils darba laikā.

Anda Gūtmaņa radošums Siguldā un Siguldas novadā vērojams tādos objektos kā: Siguldas Evaņģēliski luteriskā baznīca, Siguldas pagasta Kultūras nams, tirdzniecības centrs “Šokolāde”, “Kino Lora”, “Jāņa Tirgus”, “Aparjods”, Inčukalna estrāde, Inčukalna pulkstenis.

Andis Gūtmanis absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Interjera un iekārtas nodaļu 1990. gadā. Ir Latvijas Dizaineru savienības biedrs. Strādājot specialitātē ir radīti daudzi sabiedriski un privāti interjeri, kā arī sienu gleznojumi un vides objekti. Paralēli dizaina darbam piedalās glezniecības plenēros un izstādēs. Glezniecībā tuvāka ir jūras tēma ar piekrastes ainavām, zvejnieku ciematiem un tīklu laivām.