Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

25.00 EUR

Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” 2022. gada vasaras un rudens sezonā ir nospēlējusi vairāk nekā 30 koncertus Latvijas lielākajās pilsētas un mūzikas festivālos, kā arī klusākus koncertus ar akustiskajiem instrumentiem mazākās koncertvietās.

Rudenī tika laista klajā vinila plate “Zelta mikrofona” godalgotajam albumam “Nelaiks”. 2023. gadu grupa uzsāk ar koncertiem, turpinot atzīmēt vinila iznākšanu. 21. janvārī grupa ar akustisko koncertu viesosies Mālpils muižā.

“Spēlēsim gan dziesmas no albuma “Nelaiks”, gan jau pārbaudītas vērtības, bez kurām neiztiek nevienā mūsu koncertā. Mālpils muiža mums ir jauna koncertvieta, un mums ir liels prieks atrast Latvijā vietas, kur 30 gadu pastāvēšanas laikā vēl neesam spēlējuši. Centīsimies no sirds, lai klausītāji justos īpaši šajā īpašajā koncertvietā,” saka ģitārists Aldis Lunde.

Koncerta vietā būs iespēja iegādāties vinila plati “Nelaiks”, Jāņa Žildes grāmatu “Trīs no Sabiles”, CD un citas lietas ar grupas simboliku.

Muižas restorānā, pirms vai pēc koncerta, iespējams iepriekš rezervēt galdiņu. Vietu skaits ierobežots. Restorānā galdiņu rezervēt pa tālr. +371 67102555 un +371 26666600 vai rakstot e-pastu: info@malpilsmuiza.lv