Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieejas maksa – 5.00 EUR, ar Siguldas novada ID karti, pērkot iepriekšpārdošanā, 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm -40%. Koncerta dienā atlaides netiek piemērotas.

Biļetes

4. sezonas noslēgums ar šī gada “karstāko” un “zaļāko” grupu – Citi zēni. Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajos radio singlos grupa ‘Citi Zēni’ ir pēdējā laika karstākais jaunums Latvijas popmūzikas pasaulē. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gadsimta popmūzikas dīvas, kuru eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls ir grupas “Citi Zēni” pamatā.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā: Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls/saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Nepilnu divu gadu laikā, kopš grupas dibināšanas brīža 2019. gadā, “Citi Zēni” ar 2. vietu debitēja rok un pop dziesmu aptaujā “Muzikālā banka 2021” un saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” par dziesmu “Limuzīns uz krīta”. 2022. gada sākumā “Citi Zēni” uzvarēja dziesmu konkursā “Supernova 2022” un ieguva iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā ar dziesmu “Eat your salad”, kas ieguvusi vairāk nekā 1 miljons klausījumu “Spotify” un “YoutTube” un 200 miljonus skatījumu ”TikTok”.