Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

54.00 EUR/personai

Punktiņmandalu veidošana ir process, kas palīdz paplašināt apziņu, sajūgt prātu, sirdi un ķermeni vienkopus un tādā veidā cilvēks stiprina savu veselumu, apzinās savu pilnību. Caur radošās enerģijas plūsmu tiek sķīdināti enerģētiskie bloki un cilvēks spēj sajust savu Gara spēku, atvērties savam radīšanas potenciālam un radīt savu tagadnes mirkli mīlestībā un priekpilnā mierā.


Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs, Tavs sirds centrs. Caur punktošanas tehniku ir iespējams izzināt savu pašreizējo iekšējo sajūtu – vai esmu stabils savā dzīves centrā, vai esmu mazliet apmaldījies sava ceļa šķērsielās, vai esmu harmonijā ar sevi un ar notikumiem sev apkārt, vai ar savām pēdām mēs bijīgi pieskaramies zemei, vai esam droši un pasargāti būt te, šajā vietā, Latvijā.
Šī tehnika palīdz pieklusināt skrejošās domas un vērst uzmanību uz pašu procesu, kurā šobrīd atrodās. Pats process palīdz atgriezties Tagadnes mirklī. Šajā mirklī, savienojot mandalas spēku ar neskaitāmiem simtiem un tūkstošiem punktiņu, mēs katrs piepildām kosmosu ar savām patiesajām sirds vēlmēm un nodomiem, ar savu radīšanas prieku mēs nojaucam visas robežas, noliekam malā visas maskas un kļūstam brīvi savā esībā un radām enerģijas virpuli, kurš spēj piepildīt un transformēt visu, kas radies nemīlestībā.

Meistarklasēs notiek individuāls mandalu lasīšanas process, kad katram dalībniekam, caur viņa radīto
punktiņmandalu, tiek veikts enerģētiskais čenelings uz esošo mirkli.
Viens citāds mirklis var radīt daudz jaunus Tavas būšanas mirkļus!

Par meistarklases vadītāju Sarmīti Eiduku:
“ Jau vairākus gadus, esmu apzināti izvēlējusies būt savas dzīves Radītāja. Katrs mirklis, kuru piedzīvoju šeit uz Zemes, ir manis pašas radīts. Pateicoties ārējiem apstākļiem un dažādām jaušām sakritībām, šobrīd piedzīvoju savu sirds būšanu visās tās izpausmēs. Radu un daru visu, kas ir saskaņā ar manu sirdssajūtu.
Ļoti labprāt dalos ar savu pieredzi un savu enerģētiski radošo potenciālu. No sirds radu katru savu meistarklasi. Vēlos, lai katrs atnākušais dalībnieks jūtas gaidīts, sajūt to, cik ļoti vērtīgs un vajadzīgs viņš ir šeit uz Zemes. Es ticu, ka mēs spējam šo pasauli darīt labāku un gaišāku, ja vien paši tapsim par arvien labākiem cilvēkiem. No sirds pateicos ikvienam, ar kuru esmu jau satikusies savās meistarklasēs un pateicos arī tiem, ar kuriem mēs vēl satiksimies. Esmu laimīga būt un dalīties!“