Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Īsās purva takas dalības maksa- 2 eiro

Garās purva takas “Bīriņi–Lēdurga” dalības maksa- 5 eiro.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

Balle ar grupu ”Pipars”, ieejas maksa- 7 eiro, biļetes cena iepriekšpārdošanā arSiguldas novada ID karti – 5 eiro. Pasākuma dienā atlaide ar Siguldas novada ID karti netiek piemērota!

9. jūlijā Laugas purvā norisināsies Purva diena, kurā būs iespēja izstaigāt garo un īso taku maršrutā “Laugas purvs–Lēdurga”. No plkst. 14.00 turpat, Laugas purvā, būs iespēja iegādāties arī zemnieku saimniecības “Gundegas” ražoto produkciju – ogu un augļu sukādes, vīnus un sīrupus, kā arī dažādus kārumus varēs iegādāties Lēdurgas estrādes stāvlaukumā, kafejnīcā – “Drift kafe”.  

Īsajā purva takā varēs doties kopā ar saimniecības “Gundegas” saimnieku Andri Ansi Špatu. Pieteikšanās zvanot uz tālruņa numuru 298568675 (Lauma) vai rakstot uz e-pasta adresi andris.spats@gmail.com.

Garo purva taku “Bīriņi–Lēdurga”, kas ved pāri Laugas purvam, purva kurpēs varēs izstaigāt kopā ar piedzīvojumu organizācijas “Advaita Adventures” gidu. Pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26487293 vai rakstot uz e-pasta adresi hello@advaitaadventures.lv

No plkst. 17.00 būs iespēja uzkāpt Lēdurgas Evaņģēliski luteriskās baznīcas zvanu tornī un apskatīt purva taku no putna lidojuma. Savukārt plkst. 19.00  Lēdurgas pagasta “Puķudruvās”, izskanēs Uģa Prauliņa, Sniedzes Prauliņas un Edgara Šubrovska koncerts. 

Ieeja koncertā ir bez maksas. Koncerts tiek organizēts ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Noslēdzot Purva dienu, plkst. 22.00 Lēdurgas estrādē būs balle kopā ar grupu “Pipari”. 

“Purva dienas” apmeklētājiem ir iespēja ar teltīm nakšņot Lēdurgas dendroparkā. Telšu vietu var pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 25549747. 

Saistītā informācija

Lēdurgas Evaņģēliski luteriskā baznīca
Lēdurgas dendroparks