Datums:
Adrese:

Lēdurgas estrādē un tās apkārtnē ar speciāli veidotu taku tiks atzīmēta Starptautiskā Putras diena. Pasākuma laikā būs iespēja satikt Lēdurgas kaltes saimnieku Nikolajs Gridjuško un Vidrižu Senlietu magazīnas saimnieku Alfērdsu Andrusu, dziedāt kopā ar folkloru kopu “Putni” un “Lieli Putni”.

Putras dienā interesenti aicināti arī izmēģināt roku miežu malšanā, malkas zāģēšanā un graudu šķirošanā. Tāpat ikviens varēs piedalīties citās izzinošās un jautrās aktivitātēs, kas piemērotas gan maziem, gan lieliem.

10. oktobris ir Starptautiskā Putras diena, tāpēc jau vairākus gadus oktobris ir pasludināts par Putras mēnesi un tiek svinēts ar dažādām aktivitātēm, kuru mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par graudaugu, it īpaši putru, lomu uzturā. 

Atgādinām, ka jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.