Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Dalība – 15.00 eiro

*Visi nepieciešamie materiāli iekļauti meistarklases cenā

Izstādes “Mēs tiksimies vēlreiz Tur, kur Dzeltenais lauks šķērso Rozā ceļu” ietvaros tekstilmāksliniece Marīlisa Teinfelde-Grinsa aicina interesentus uz radošo darbnīcu.

Kopā ar igauņu mākslinieci dalībniekiem būs iespēja izveidot savus 30×30 cm lielus darbus, izmantojot cilpošanas adatu (punch needle). Dalībnieki sākumā dosies vērot Siguldas vidi un ainavu, lai vēlāk pieredzēto ieliktu audeklā.

Radošās darbnīcas ilgums aptuveni 4 stundas. Darbnīca notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Iepriekšējas priekšzināšanas nav nepieciešamas. Daļa nodarbības notiks ārā, aicinām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

Pieteikšanās rakstot uz e-pastu kultura@sigulda.lv
(Vietu skaits ierobežots)

Marīlisas Teinfeldes-Grinsas izstāde “Mēs tiksimies vēlreiz Tur, kur Dzeltenais lauks šķērso Rozā ceļu” kultūras un mākslas telpā “Siguldas devons” bez maksas līdz 9. novembrim. Māksliniece savos darbos ataino personiskus stāstus caur autorei nozīmīgām vietām. Katrs darbs ir kā vēstule no pagātnes – stāsts par ilgām pēc cilvēka vai vietas, kas ir bijusi svarīga mākslinieces dzīve, bet ir atvirzījusies no redzesloka un kļuvusi par atmiņu.