Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena: 10.00 EUR, ar siguldieša karti: 20 % atlaide

Sagaidot Ziemassvētkus Mālpils kultūras centrā būs klausāms mūziķa Raimonda Macata un vijolnieka Raimonda Ozola akustiskais koncerts, kurā izskanēs burvīgas melodijas akustiskās un elektriskās vijoles izpildījumā.

Vijolnieka Raimonda Ozola muzikālās daiļrades ceļš ir saistīts ar dažādu stilu un žanru mūzikas jomām. Koncertmeistara darbs Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī un debijas kamermūzikā saistās ar klasiskās- akadēmiskās mūzikas žanriem, bet blakus tam – mūsdienās populārais, kas uzrunā daudz plašāku auditoriju, sniedzot iespēju klausīties klasisko mūziku mūsdienu aranžējumos. Visciešākais Raimonda Ozola skatuves draugs jau daudzus gadus ir Raimonds Macats, kura muzikālais ceļš arī ir aizsācies kā akadēmiskajam mūziķim. Mūzikas Akadēmiju Raimonds Macats ir beidzis kā izcils čellists, tomēr džeza un populārās mūzikas muzicētprieka emocionālā vilkme izrādījusies spēcīgāka. Vienojoties kopīgā koncertprogrammā abi mūziķi sniegs baudījumu klasiskās un populārās mūzikas cienītājiem, radot īpašu Ziemassvētku sajūtu.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Mālpils Kultūras centra un Siguldas “Devons” kasēs! Atgādinām, ka koncertu iespējams apmeklēt tikai COVID – 19 pārslimojušām vai vakcinācijas procesu beigušām personām.