Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bez maksas

Pie Krimuldas Tautas nama notiks svinīgā Reģu dienas “Caur laiku lokiem” atklāšana. Svētku dienā gan lieliem, gan maziem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, sportiskās aktivitātēs un meistarklasēs. Visas dienas garumā norisināsies amatnieku un mājražotāju tirdziņš, piedāvājot gan dažādus lauku labumus un gardumus, gan skaistas un noderīgas lietas ikdienai.

Reģu svētkos kopā ar kokles spēles meistaru Ansi Jansonu no studijas “Kokļu mežs” varēs iepazīt šī mūzikas instrumenta brīnišķīgo skanējumu un spēli. Kopā ar Krimuldas keramiķi Intu Kalniņu varēs darboties māla darbnīcā, savukārt grāmatu lasītāji varēs apmeklēt dzīvo bibliotēku, kopā ar vēsturnieci Rasmu Noriņu izveidot un izzināt savas dzimtas koku. Norisināsies arī tikšanās ar rakstnieci un publicisti Daci Judinu un mūziķi Arturu Nīmani programmā “Laika stāsti un dziesmas”, kas trīs stundu garumā muzicēs un izspēlēs dažādus konkursus.

Savukārt tautas lietišķās mākslas studija “Krimulda” svētkos aicinās uz senatnīgās aušanas meistarklasi, kurā tiks izmantoti dabas materiāli.

  • Ar muzikālu priekšnesumu no plkst. 15.00 līdz 16.00 uzstāsies grupa “Kaleido” no Lēdmanes.
  • No plkst. 16.00 sāksies lielā, sportiskā aktivitāte, kurā katrs apmeklētājs individuāli varēs piedalīties dažādās sporta spēlēs – maisu mešanā, podu sišanā, riņķu mešanā uz stabiem un citās.
  • No plkst. 16.00 līdz 20.00 norisināsies atklātais Latvijas kausa 1. posms masreslingā.
  • Plkst. 22.00 ikviens aicināts apmeklēt svētku noslēguma pasākumu – zaļumballi –, kurā uzstāsies grupa “Pusnakts brīze”. Grupa spēlēs un apmeklētājus priecēs līdz plkst. 2.00 naktī.