Datums:
Adrese:
  • Inčukalna tautas nams, Atmodas iela 1a, Inčukalns, Siguldas novads
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

3.00 EUR

Lai iepriecinātu novada mazākos, 20. maijā plkst. 10.00 ar izrādi “Šņukuriņš un viņa draugi” Inčukalna Tautas namā viesosies Rīgas leļļu teātris.

Lomās aktieri – Dzintra Duka Maisaka un Māris Podnieks. Izrādes ilgums ir 40 minūtes.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Inčukalna Tautas namā darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai citā laikā, iepriekš piesakoties, zvanot uz tālruņa numuru 29478251.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv