Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

no 18.00 EUR

Biļetes

Emocionāli spēcīgi, vienojoši un līdz kaulam – patiesi. Tā šogad, piedzīvojot skatītāju milzu atsaucību, uz Latvijas koncertzāļu skatuvēm atgriezies jauniestudējums Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes leģendārajai rokoperai „KAUPĒN, MANS MĪĻAIS”. 

“Pasaule ir atkal mainījusies,” saka komponists Jānis Lūsēns. “Darbs šobrīd ieguvis jaunu, vēl jaudīgāku jēgu. Mūsu pasaule Ukrainas notikumu iespaidā pēkšņi ir kļuvusi trausla, un to noturēt var tikai cilvēcība. Ir aktualizēts lielais jautājums par izvēli un vērtībām.”

Savukārt Māra Zālīte atzīmē: “Nepanesama ir mūsu iecietība pret noziedzību – zagšanu, laupīšanu un meliem. Tā ir mūsu sabiedrības nelaime. Kamēr par varoņiem uzskatīs valsts apzadzējus un izlaupītājus, kamēr ievēlēs par pilsētu mēriem un Saeimas deputātiem, tikmēr… Izrāde ir kliedziens un aicinājums pacelt acis, morāli attīrīties un šķīstīties, sakārtot katram sevi atbilstoši vispārcilvēciskām vērtībām. Cilvēk, mans mīļais!”

Iespaidīgajā koncertuzvedumā Kaupēna lomā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms, Dzejnieks ir nemainīgi lieliskais Zigfrīds Muktupāvels, bet Kaupēna mīļoto meiteni Valliju atveidos Madara Gaile. Koncertuzvedumā piedalās arī Anmary, Zigurds Neimanis, Annija Putniņa, Inese Pabērza, Mārtiņš Kagainis, Elizabete Zagorska, Toms Kalderauskis, Edvards Grieze, Emīls Gilučs, Austra Kozuliņa, Sarma Liede, Artūrs Biķernieks, Elizabete Milta, Vanda Siliņa, Adams Vaicis, Markuss Rūtentāls, Patriks Tabaks, Uga Gundars, Zane Lazdiņa, Kate Kokamegi, Gerda Igaune, Elizabete Lukaševiča.  Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņu un absolventu dziedātās kora un vokālās partijas, kā arī horeogrāfiskais  izpildījums  rada īpaši dinamisku, jaunības piesātinātu enerģētiku. Izrādē piedalās arī orķestris Jāņa Lūsēna vadībā.  

Koncertuzveduma režisore Paula Plavniece, scenogrāfs Uģis Bērziņš, kostīmu māksliniece Elīna Milta Niedrāja, horeogrāfe Egija Abaroviča, gaismu mākslinieks Jānis Sniķers, vokālā pedagoģe Annija Putniņa. 

Koncertuzvedumu veidojusi Producentu grupa 7.