Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

15.00 EUR

Biļetes

23. jūlijā Siguldas Jaunās pils terasē norisināsies koncertprogramma “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls!”.

Par godu Maestro 85 gadu jubilejai, pazīstamie un spilgtie mūziķi – dziedātāja Rūta Dūduma Ķirse un komponists Jānis Ķirsis, ir sarūpējuši ar dvēseles piepildītām dziesmām bagātīgu koncertprogrammu. Tas ir muzikāls stāsts par Raimonda Paula daiļradi – laikmetu, kurā viņš mācījies, strādājis , kā arī par Maestro šodienas muzikālajām gaitām.

Programmas kodolu veido Maestro jaunības aizraušanās- klasiskā un džeza mūzika, kuru pats spēlēja un interpretēja, studējot Konservatorijā- Džordža Geršvina “Summertime”, Leonarda Bernstaina mūzika, Skota Džoplina regtaimi, Sergejs Rahmaņinovs u.c., kā arī mūzika, ko Raimonds Pauls komponēja laikā, kad aktīvi darbojās Latvijas Radio 1. ierakstu studijā pagājušā gadsimta 60. un 70. gados ; “Mēs tikāmies martā”, “Elēģija”, “Lai tik Līst” u.c.- tā ir sadarbība ar tādām leģendām kā Viktors Lapčenoks, Nora Bumbiere, Latvijas Radio bigbends, Gunārs Rozenbergs, Aija Kukule u.c., kā arī mūzika teātra izrādēm un kino.

Arī šodien lielāko daļu laika savā radošajā ikdienā Maestro pavada ierakstu studijā un koncertzālēs, kurās pulcē labākos latvijas mūziķus un laika biedrus- Elīna Garanča, Intars Busulis, Daumants Kalniņš, vokālā grupa Framest un daudzus citus, kuru radošo sadarbību ar Raimondu Paulu Rūta Dūduma Ķirse un Jānis Ķirsis atspoguļos jaunajā koncertprogrammā.

2019. gadā Maestro Raimonds Pauls nospēlēja 130 koncertus. Mūzikas leģenda, kas ir pieejama gan tūkstošu lielai mūzikas gardēžu auditorijai, uzstājoties kopā ar pasaulslaveniem diriģentiem, orķestriem un solistiem, gan bērniem to pirmsskolas mācību iestādes izlaidumā. Bet vienmēr ar augstu kvalitātes latiņu un ārkārtīgi cienījams, ar īpašu humora devu un asu prātu, raugoties uz notiekošo sabiedrībā.

Atgādinām, ka pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras

– ir vakcinējušās pret Covid-19;

– pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;

– pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;

– bērni līdz 12 gadu vecumam (neveicot testu).

Ierodoties būs jāuzrāda derīgs  Digitālais Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments!