Februāra tikšanās sarunu ciklā “[Ie]nāc literatūrā” notiks 16. februārī, un uz sarunu Guntars Godiņš šoreiz aicinājis dzejnieci Madaru Gruntmani. Tāpat kā iepriekš, tikšanās notiks gan klātienē, Siguldas Jaunajā pilī, gan tiešsaistē Siguldas Devona facebook lapā.

Sarunā ar Guntaru Godiņu dzirdēsim dzejoļus no Madaras Gruntmanes dzejas krājumiem “Narkozes” un “Dzērājmeitiņa”, kā arī no topošā krājuma “Aizmīlestība”. Tāpat dzejnieki runās par dzejas performancēm, iedvesmu un to, kā top dzejoļi.

Madara Gruntmane ir dzejniece, divu dzejas krājumu autore. Debijas krājums “Narkozes” (2015) saņēma skatītāju simpātiju balvu Latvijas Literatūras Gada balvas pasniegšanas ceremonijā, kā arī raisīja plašu rezonansi lasītāju un rakstītāju vidū. Madara regulāri piedalās starptautiskos dzejas festivālos, meistarklasēs, darbnīcās un lasījumos. Viņas dzejas tulkota angļu, grieķu, turku valodā.  Dzejniece saņēmusi Aiovas Universitātes Starptautiskās Rasktniecības programmas Goda stipendiju (Honorary Writing Fellow at Iowa University’s International Writing Program (US)).

Pasākumā klātienē vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties, rakstot uz e-pastu: kultura@sigulda.lv

Sarunu cikls “[Ie]nāc literatūrā” notiek katra mēneša vienā no trešdienām Siguldas Jaunajā pilī (Pils ielā 16) plkst. 18.00. To vada tulkotājs un dzejnieks Guntars Godiņš, uz sarunu aicinot dzejniekus, rakstniekus, tulkotājus no Latvijas un citām valstīm. Sarunu cikls tiek filmēts un pārraidīts tiešsaistē Siguldas Devona facebook lapā.

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”
Siguldas Jaunā pils