Datums:
Adrese:
  • Dārza iela 29A, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Piedalīšanās maksa: 30 Eur

Aicinu sajust sevī šo pamošanos un pulsāciju caur apzinātu un dziedinošo elpošanas tehniku, ko sauc “Atdzimšanas elpa”.

Pavasara saulstāvji iestājas 20. martā. Tieši šajā dienā gaisma svin uzvaru pār tumsu, diena kļūst garāka par nakti. Vairākas dienas pirms un pēc saulstāvjiem saule gandrīz nemaina savu maksimālo augstumu virs horizonta, tieši tādēļ saulstāvju enerģijas plūsmas ir ļoti intensīvas.

Šajā laikā daba mostas, un ir īstais brīdis, kad smelties spēku un enerģiju. Taču lai Tevī varētu ienākt spēks un enerģija, ir nepieciešama telpa kur ienākt. Lai Tu varētu saņemt šo dāvanu un iet paplašinājumā, ir jāattīra sevi no nelabvēlīgām domām un sajūtām. Ir jāgrib atlaist lietas, kas Tev nekalpo.

Dziļa un apzināta elpošana paplašina apziņas stāvokli, kur var sadzirdēt savas dažādās dzīves pieredzes un notikumus, kurus esi noslēpis dziļi sevī. Tad, kad šie dzīves notikumi tiek pamanīti, tad var sākt ieskatīties kādus nospiedumus tie ir atstājuši uz dzīvi kopumā. Tādā veidā var atbrīvot pagātnes iestrēgušās emocijas, mainīt attieksmi pret pagātnes situācijām un dziedināt sevi.
Elpošanas sesijā iesim savos dziļumos, attīrīsim sevi un ļausim ienākt gaismai

Pirms elpošanas sesijas nodoms tiek nostiprināts ar MAK palīdzību (metaforiski asociatīvās kārtis). MAK ir psihiskās realitātes atspoguļojums, kas glabājas zemapziņā, tas palīdz ieraudzīt mazliet citādi dzīves situācijas un tās risinājumus. MAK ir kā instruments, palīglīdzeklis sevis izzināšanai un paplašināšanai.

KO TU VARI IEGŪT pēc sesijas?
Emocionālu izlādi
Mieru un pilnības sajūtu
Dziedināt kādas konkrētas dzīves situācijas, kuras ilgu laiku ir radījušas trauksmes sajūtu
Iespēju apzināties un aktivizēt savus dabas dotos talantus
Palielināt spēka un pārliecības sajūta
Var atnākt atbildes uz jautājumiem ko sen esi meklējis
Sajust saulgriežu enerģijas pieplūdumu

KĀ TAS NOTIEK?
Elpošanas sesija notiek grupā līdz 10 personām. Telpā, guļus stāvoklī uz vingrošanas paklājiņa un ar siltu plediņu. Paredzamais sesijas laiks 3 h
.

Enerģijas apmaiņa: 30 EUR
Pieteikšanās obligāta (grupa līdz 10 personām)
Raksti: zinamurniece@gmail.com whatsapp vai zvani 29 391 554

Praksi vadīs:
Zina Mūrniece – Elpošanas un kustību prakšu vadītāja un praktiķe
Vairāk info www.manaelpa.lv
FG,IG @manaelpa

 Nav ieteicams apmeklēt grupu nodarbības, ja ir sirds un asinsvadu slimības, grūtniecība, bipolārie un psihiska rakstura traucējumi, nav sadzijušas rētas vai šuves, epilepsijas un glaukomas gadījumā.