Datums:
Adrese:
  • Puķu iela 4, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, veicot reģistrāciju līdz 18. septembra plkst. 23.59.

Biļetes

Turpinot tradīciju, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 22. septembrī norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts. Šajā gadā orientēšanās entuziastiem būs iespēja piedalīties sacensībās 20 Latvijas pilsētās, tostarp Siguldā, kur sākumpunkts būs Fischer slēpošanas centrs (Sigulda, Puķu iela 4). Novadnieki un citi interesenti aicināti pieteikties sacensībām, aizpildot veidlapu tiešsaistē.

Tās būs aizraujošas triju stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar Latvijas Orientēšanās federācijas apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem.

Sacensībās var piedalīties komandas 2–5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās:

OPEN – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);

sievietes – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);

ģimenes – komandā vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam un vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);

veterāni – visi vecumā virs 55 gadiem.

Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt mobilo lietotni “Qrenteerings”, jo atzīmēšanās kontrolpunktos notiks, nolasot QR kodus. Lietotne pieejama “Google Play” un “App Store”. Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā.

Reģistrācija un numuru saņemšana sacensību norises dienā sāksies no plkst. 18.30, karšu saņemšana – no plkst. 19.00. Kopīgs starts būs plkst. 20.00 un finišs – plkst. 23.00. Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti.

Papildu informācija pasākuma tīmekļa vietnē.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību, orientēšanās klubu “Siguldas takas”, Dabas aizsardzības pārvaldi. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Sporta federāciju padome un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.

Sacensību galvenais tiesnesis: Matīss Ratnieks. 

Saistītā informācija

Fischer Slēpošanas centrs