Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

20.00 EUR

Biļetes

Kultūras centrā “Siguldas devons” 27. maijā plkst. 19.00 Baltijas koncerttūres laikā uzstāsies muzikālais kolektīvs “Prime Orchestra” no Harkivas, Ukrainas.

”Prime Orchestra” ir jauns, bet jau pazīstams mūzikas kolektīvs, kas darbojas starptautiskā līmenī. “Prime Orchestra” ir oriģināla aranžējuma dzīvā mūzika, pārsteidzošs vokāls un spilgta virtuozā mākslinieku prasme, kas savos koncertos nemainīgi pulcē klausītāju piepildītas zāles.

Muzikālā kolektīva “Prime Orchestra” radošo sastāvu veido orķestris, rokgrupa, dīdžejs un divu solistu simbioze. Tik neparasts un daudzveidīgs žanru un meistaru apvienojums ļauj radīt ko jaunu, neparastu, bet tajā pat laikā familiāru, jo tiek aranžētas melodijas, kuras jau labi pazīstam. Populāra un labi zināmā mūzika “Prime Orchestra” izpildījumā ieskanēsies jaunā veidā, apburoši spilgti un temperamentīgi, kā arī klasiski eleganti un moderni.

“Prime Orchestra” mūziķi nāk no Harkivas pilsētas (Ukraina). 2014. gadā kolektīvs tika veidots “World Hits” projekta laikā un uzreiz ieguva publikas simpātijas un atzinību.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē šeit.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv