Datums:
Adrese:
  • Svētku laukums, Cēsu iela 14, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Dalības maksa: SV6- SV20 dalība – bez maksas

SV–SV50 dalības maksa ir 5 eiro (Ar S! karti 10% atlaide)

Biļetes

“Siguldas apļi” uzsāk 2024. gada sezonu

Līdz ar pavasara iestāšanos, atsākas skriešanas treniņsacensību “Siguldas apļi” jaunā sezona. Tāpat kā iepriekš arī šogad būs 6 posmi, tomēr nedaudz citā veidolā. Ierastā Siguldas svētku laukuma distance paliks nemainīga un trijos posmos tur būs iespēja pārbaudīt savus spēkus uz asfalta seguma, bet pārējos posmos dosimies lejā pie Gaujas, lai izbaudītu Gaujas Nacionālā parka taku līkločus un uzlabotu prasmes šobrīd tik ļoti populārajā taku skriešanā. Ja vēlies būt labāks vai labāka par sevi, to “puisi pa labi”, vai vienkārši gūt pozitīvas emocijas no sportošanas, tad šis pasākums ir domāts tieši tev!

Startēt aicināts ikviens interesents, atbilstoši savām spējām un sagatavotībai. Pieejamas būs marķētas distances no 700 m līdz 7 km.
Priecāsimies redzēt Siguldas novada skolu audzēkņus, pedagogus, audzēkņu vecākus un ikvienu, kurš sevī jūt sacensību garu vai vēlas savu treniņu procesu papildināt ar dalību pasākumā, satiekot domubiedrus.

Sacensības vada un organizē – Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas, sacensību galvenais tiesnesis – Kaspars Kārkliņš.
Pieteikšanās sacensībām un nolikums – siguldastakas.lv.
Dalības maksa: SV6- SV20 dalība – bez maksas, SV–SV50 dalības maksa ir 5 eiro (Ar S! karti 10% atlaide).