Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

2,50 EUR

ar Siguldas novada ID karti – 2 EUR

Otrdien, 5. aprīlī, plkst. 19.00 kultūras centrs “Siguldas devons” piedāvā noskaitīties režisora Aleksandro Roselīni dokumentālo filmu “Es piedzimu Rosellīni”. Pēc filmas seansa notiks tikšanās ar producentu Uldi Cekuli.

Filmas garums – 90 minūtes, tā būs skatāma itāļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Itāliešu kino zelta laikmeta režisors Roberto Roselīni bija sarežģīts tēvs saviem bērniem. Viņa skandalozie mīlas romāni, tostarp ar Holivudas aktrisi Ingrīdu Bergmani, aizņēma laikrakstu pirmās lappuses un atstāja aiz sevis pulciņu etniski daudzveidīgu pēcnācēju.

Režisora vecākajam mazdēlam Alesandro aiz muguras ir nevienmērīga fotogrāfa karjera un gara narkotiku atkarības pagātne. Tā arī nespējis turēt līdzi vectēva-ģēnija uzvārda uzliktajai latiņai, viņš 55 gadu vecumā nolemj veidot filmu par Roselīnī sāgu, ar neatlaidību un ironiju sapulcinot savus slavenos radiniekus kameras priekšā uz teju neiespējamu ģimenes terapiju.

Biļetes var iegādāties kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Atgādinām, ka Siguldas novada ID kartes atlaide tiek piemērota, pērkot biļetes uz pasākumiem iepriekšpārdošanā, pasākuma dienā biļetes cenai šī atlaide netiks piemērota.

Ieeja pasākumā atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv