Datums:
Adrese:
Kontakti:

Atklājot 4. sezonu, kultūras centrs “Siguldas devons” turpina satikšanās pasākumu ciklu “Devona ceļojums” un aicina skatītājus 10. septembrī plkst. 20.00 doties improvizētā ceļā tepat uz Siguldu, tā sasniedzot dažādus kultūras galamērķus.

Tas būs unikāls ceļojums laikā un sajūtu telpā kopā ar talantīgiem siguldiešiem – komponistu un dziesmu tekstu autoru Kārli Kazāku, enerģijas pārpilno grupu “Dzelzs vilks”, horeogrāfu Agri Daņiļeviču un viņa deju skolas “Dzirnas” audzēkņiem, kā arī Latvijas Nacionālā teātra aktieri Kasparu Zvīguli, sitamo instrumentu meistaru Pēteri Lundi, jaukto kori “Atvars” un aizrautīgo stāstnieku Valteru Krauzi.

Ceļotājus apburs Gaujas krastos radītā mūzika, stāsti, deja un dzeja. Aicinām pievienoties kultūras ceļojumam un doties tajā kopā ar draugiem, ģimeni vai vienatnē.

Viena ceļojuma biļetes cena – 10 eiro, siguldieša ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

Biļetes var iegādāties “Siguldas devons” un Biļešu paradīzes kasēs, tostarp elektroniski www.bilesuparadize.lv vai rezervēt ar izpirkšanas termiņu, zvanot uz tālruni 66117114.

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv.

Kultūras ceļojumi tiek organizēti, ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus un sanitāros protokolus.