Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

15 EUR

ar Siguldas novada ID katri – 20% atlaide

Biļetes

Pirms svētku laikā, 18. decembrī, plkst. 19.00 Siguldas Jaunajā pilī gaidāms koncerts “Ziemassvētki pilī”, kurā svētku noskaņu radīs apvienība “Xylem Trio” – Raimonds Petrauskis (klavieres), Oskars Petrauskis (saksofons) un Rihards Zaļupe (perkusijas).

“Xylem Trio” apvieno trīs starptautiski atpazīstamus Latvijas mūziķus, kuri kopā muzicē jau no 2006. gada. Trio galvenā ideja ir apvienot unikālo taustiņinstrumentu, saksofona un marimbas vai perkusiju skanējumu. Šāds ansamblis nav bieži sastopams, tieši tādēļ puišiem šis projekts ir liels izaicinājums, jo lielākoties mūzika ir viņu pašu radīta un aranžēta.

“Xylem Trio” dalībnieki ir ne tikai lielisks trio, bet arī veiksmīgi un atpazīstami solisti gan Latvijā, gan ārpus tās. Apvienības repertuāram piedēvēt kādu konkrētu mūzikas žanru ir diezgan neiespējami un tādēļ tas tiek dēvēts par crossover, proti, dažādu mūzikas stilu un novirzienu apkopojums un sajaukums.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.

Projekts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonds atbalstu.

Koncerta apmeklētājiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, un personu apliecinošu dokumentu. Koncerta laikā jālieto sejas maska.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.