Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieeja koncertā bez maksas.

Sestdien, 10.jūnijā, plkst.17.00 Siguldas novada kultūras centrā “Siguldas Devons” notiks īpašs pasākums – Siguldas jauniešu pūtēju orķestra “Sudrabskaņa” 50 gadu jubilejas koncerts.

Kolektīvs 50 gadu laikā sevi pierādījis kā vienu no spēcīgākajiem jauniešu pūtēju orķestriem Latvijā, regulāri plūcis laurus arī ārzemēs. Jau vairākus gadu desmitus orķestris izglītības iestāžu orķestru konkurencē iekļauts A grupas kolektīvu rindās, regulāri piedaloties Dziesmu un deju svētkos, dažādos festivālos un konkursos ārpus Latvijas. Orķestris ir viens no nedaudziem kolektīviem Latvijā, kas ik gadus iestudē arvien jaunu defilē programmu. Arī šogad 4. maija defilē skatē orķestris ieguvis augstāko pakāpi, pateicoties tā diriģentiem Elmāram Rudzītim un Arnim Šmitiņam un horeogrāfei Lienai Smirnovai.

Koncerts plānots 2 daļās – pirmajā daļā būs ieskats orķestra šī brīža sastāva skanējumā, atskaņojot oriģinālu, pārdomātu koncertprogrammu ar lielisko dziedātāju Aiju Vītoliņu, savukārt, otrajā daļā orķestra skanējumu kuplinās Siguldas Absolventu orķestris, kopīgi ieskandinot vasaras lielākā notikuma – Dziesmu un deju svētku programmu kopā ar solistiem Ilonu Dzērvi un Mārtiņu Zvīguli.
Lai skan!

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”