Siguldas Pilsētas trasē norisināsies “Siguldas kauss 2023” sacensībās kalnu slēpošanā un snovbordā, kas ir tradīcijām bagātākās un senākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā un notiek jau kopš 1969. gada. Piedalīties tiek aicināti gan amatieri, gan profesionāli slēpotāji visās vecuma grupās.

Sacensības piektdien, 3. martā, notiek Milzu slalomā snovbordā un sestdien, 4. martā, Milzu slalomā kalnu slēpošanā (kvalifikācijas brauciens paralēlajam slalomam) un Paralēlajā slalomā kalnu slēpošanā (fināli, top 4 katrā vecuma grupā pēc kvalifikācijas brauciena rezultātiem).

Sacensības ir unikālas ar to, ka vienviet startē vecāki, bērni un mazbērni, vienojot paaudzes un kalnu slēpošanas un snovborda kopienas. Siguldas kauss ietver sacensības, kopīgo dalībnieku parādes nobraucienu, Apres-ski ballīti, Kišuro balvu. Siguldas kausa 2023 ietvaros šogad tiek atjaunota arī tradīcija – karnevāla modes skate, lai izvēlētos šī gada Kalna karali un karalieni! Kalna karalis un karaliene tiks izvēlēti modes skatē, kas plānota pēc pēdējā Paralēlā slaloma dalībnieka starta 4.martā.

Sacensību nolikums un reģistrācija:

www.siguldassports.lv/starts