Datums:
Adrese:
Kontakti:
Biļetes

Koprades laboratorijās Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā par godu XXIX Starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas svētkiem līdz 6. augustam ir skatāma krāšņā kostīmu mākslinieces Ievas Kundziņas tērpu izstāde. Tajā ir apskatāmi tērpi no operām “Fausts” un “Bohēma”.

Izstādē vislielāko uzmanību piesaista viens no krāšņākajiem Ievas Kundziņas veidotajiem tērpiem – Šarla Guno operas “Fausts” zelta apmetnis ar kroni! Tā spožums un unikalitāte aizrauj ne tikai operas cienītājus, bet arī garāmgājējus – Siguldas novada iedzīvotājus un pilsētas viesus.

Operas iestudējuma režisors ir Edmunds Freibergs, diriģents Aivars Lakstīgala scenogrāfs Aigars Ozoliņš, video māksliniece Ineta Sipunova, kostīmu mākslinieces – Ieva Kundziņa un Evija Džonsone.

Savukārt pārējie tērpi ir no Džakomo Pučīni operas “Bohēma”. Tie stāsta par vairākiem operas varoņiem – zīda izšuvēju Mimī, Leļļu vīru, gleznotāju Marselu un viņa mīļoto Mizetu.

Atgādinām, ka opera “Fausts” būs skatāma jau šo sestdien, 29. jūlijā, Siguldas Pilsdrupu estrādē. Biļetes vēl ir pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un tiešsaistē.

Saistītā informācija

Stacijas laukums un Laimas pulkstenis