Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bezmaksas.

Biļetes

Sestdien, 10. septembrī, kultūras centrā “Siguldas devons” notiks Siguldas novada Kultūras forums, kas iecerēts kā iedvesmas stāsts.

Forumā paredzēts apskatīt dažādus veiksmīgus tradicionālus un netradicionālus kultūrvietu un notikumu attīstības piemērus Latvijā un Siguldas novadā, kā arī sniegt iedvesmu ne tikai nozarē strādājošiem, bet ikvienam Siguldas novada iedzīvotājam. Foruma tematikā iezīmējas Siguldas novada kultūrpolitikas projekts un virzība uz Siguldu kā literatūras pilsētu UNESCO Radošo pilsētu tīklā.

Forums sāksies plkst. 10.00 ar “Latvian Literatura” organizēto rīta kafiju par atdzeju “Kad satiekas lingvistiska ziņkārība ar iekšējo sajūtu” un vienlaicīgi uzsāksies arī reģistrācija pasākumam. Dienas laikā būs 16 radošas un izzinošas lekcijas, lai palīdzētu veidot notikumus un vietu, kurā dzīvojam. Forums tiks noslēgts ar apvienības “Orbīta” skaņu un gaismas instalācijas atklāšana pie “Siguldas devona”.

Dienas izskaņā “Siguldas devons” rīko svinīgo apbalvošanas ceremoniju “Siguldas novada Gada balva kultūrā 2022” un koncertu “Shipsea. Apgaismo mani”, ļaujot izskanēt 11 īpašiem personīgiem stāstiem oriģinālmūzikā.