Datums:
Adrese:
Kontakti:

Sestdien, 10. jūlijā, no plkst. 16.00 Siguldas pils kvartālā ikviens aicināts uz pils paviljona atklāšanas pasākumu, kurā šīs vasaras stilu varēs atrast “Dizaina tirgus” piedāvājumā , dažādu mākslinieku meistarklasēs, Dj Edgara Berča un grupas “Neon Saturdays” vakara koncertā.

No plkst. 16.00 līdz 19.00 Siguldas pils kvartālā darbosies Dizaina tirgus, kurā varēs iegādāties ekskluzīvu Baltijas dizaineru un mākslinieku radīto modi un aksesuārus, un paralēli tirdziņam būs iespēja piedalīties dažādās dizaina meistarklasēs, tām iepriekš piesakoties.

No plkst. 19.00 Dizaina tirgus apmeklētājiem ieeja tikai uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu.
Koncertā ieeja no plkst. 19.00. Pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai apmeklētāji, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu.

Plkst. 19.30 lielisku atmosfēru uzburs DJ Edgars Bercis, un jau plkst. 20.00 uzstāsies grupa Neon Saturdays, skaļi ieskandinot pirmo koncertu šajā vasarā, Siguldas pils Paviljona 3. sezonā

Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: https://covid19sertifikats.lv/

Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.