Datums:
Adrese:
Kontakti:

Šogad Siguldas pusmaratons notiks vasaras vidū – 2. jūlijā. Pusmaratona starts tiks dots pie Siguldas Sporta centra plkst. 10.00. Dalībnieki var izvēlēties vienu no trīs distancēm – pusmaratona 21 kilometra distanci, 10 kilometru distanci vai Tautas 5 kilometru distanci. Papildus šīm distancēm plkst. 12.30 notiks arī bērnu skrējiens, atbilstoši vecumam mērojot 500, 600 un 700 metru distanci.

Šogad, tāpat kā iepriekšējo reizi, skrējiena maršruts tiek plānots šādā maršrutā: Ata Kronvalda iela–Parka iela–Ausekļa iela–Raiņa iela–Pils iela–Cēsu iela–Baznīcas iela–Siguldas Jaunās pils teritorija–Pils iela–Līvkalna iela–Skolas iela–Krišjāņa Barona iela (turp un atpakaļ)–Ata Kronvalda iela, ar finišu Siguldas Sporta centrā.

Iepriekšējos deviņus gadus pusmaratons tradicionāli notika zelta rudens laikā, bet 2020. un 2021. gadā pandēmijas dēļ nedēļu pirms sacensībām tas tika atcelts.

Ar Siguldas novada ID karti pieaugušo grupās dalība Siguldas pusmaratonā ir ar 20% atlaidi no sākotnējās dalības maksas, reģistrējoties tīmekļa vietnē www.siguldasmaratonaklubs.wordpress.com līdz 30. jūnijam. Pieteikuma formā jānorāda Siguldas novada ID kartes numurs.

Siguldas novadā deklarētajiem bērniem un jauniešiem, kas novadā deklarēti ne vēlāk kā uz 2022. gada 1. janvāri, līdz 19 gadu vecumam (ieskaitot, ja persona vēl mācās vidējās izglītības iestādē) un Siguldas Sporta skolas audzēkņiem, kamēr persona mācās attiecīgajā izglītības iestādē, dalība bērnu distancē, 5 kilometru distancē, 10 kilometru distancē un pusmaratona distancē bez dalības maksas, jo to sedz Siguldas novada pašvaldība. Reģistrācija dalībai skrējienā iespējama tīmekļa vietnē www.siguldasmaratonaklubs.wordpress.com līdz 30. jūnijam.