Datums:
Adrese:
  • Siguldas sporta centrs, Ata Kronvalda iela 7a, Sigulda
Kontakti:
Cenas:

Dalības maksa – no 8 līdz 40 eiro.

Siguldas Maratona klubs aicina 16. oktobrī piedalīties 10. Siguldas pusmaratonā, kurā dalībnieki varēs izvēlēties vienu no trīs distancēm  pusmaratona 21 kilometra distanci, 10 kilometru distanci vai Tautas 5 kilometru distanci. Papildus šīm distancēm plānots arī bērnu skrējiens 500 metru distancē. Startu laiki tiks precizēti, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus sporta pasākumu norisē, aicinām sekot līdzi infomācijai.

Siguldas ID karšu īpašniekiem, reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā vai lietotnē “Bookla”, dalība sacensībās ar 20% atlaidi no sacensību nolikumā norādītā pirmā pieteikšanās termiņa dalības maksas apmēra attiecīgai distancei. Pieteikšanās iespējama līdz 14. oktobrim. Sacensību nolikums pieejams šeit, kur iespējama arī reģistrācija sacensībām.

Veicinot Siguldas novada skolu sporta attīstību, Siguldas novadā deklarētiem bērniem un jauniešiem, kuri bez pārtraukuma ir deklarēti jaunizveidotā Siguldas novada veidojošo bijušo pašvaldību administratīvajā teritorijā ne vēlāk kā no šī gada 1. janvāra, līdz 19 gadu vecumam (ieskaitot), ja persona vēl mācās vidējās izglītības iestādē, kā arī Siguldas Sporta skolas audzēkņiem dalība sacensībās ir bez maksas. Dalības maksu sedz Siguldas novada pašvaldība. Pieteikšanās Siguldas novada bērniem un jauniešiem Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa iela 6, Siguldā, vai lietotnē “Bookla” līdz 14. oktobrim.

Dalības maksa – no 8 līdz 40 eiro.

Pasākuma laikā 16. oktobrī plānoti satiksmes ierobežojumi. Aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.
Dalības maksa – no 8 līdz 40 eiro.
Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.