Datums:
Adrese:
Kontakti:

28. maijā, Siguldas svētku dienā, Zaļās villas kvartāls aicina apmeklēt svētku pieturu, kurā norisināsies dažādas aktivitātes visas dienas garumā.

No plkst. 10.00 līdz 11.30 Zaļās villas kvartāla sarkanajā ēkā 3. stāvā deju studijā notiks dziedinošā TAICHI vingrošana ar Juri Brantu.

No plkst. 10.00 līdz 12.00 kopienas dārzā “Audz” norisināsies kukaiņu mājas veidošana kopā ar Latvijas Biškopības biedrības programmu “Bišu draugs”.

No plkst. 11.00 varēs izvēlēties gardus ēdienu no svētkiem radītas ēdienkartes ko piedāvās Maijas Graudiņas & Draugi pop-up kafejnīca “Mielotava”, kā arī norisināsies burbuļtējas namiņa atklāšana, kas darbosies visu vasaras sezonu.

No plkst. 12.00 līdz 16.00 “Dabas rezidencē” norisināsies mākslas aktivitātes lieliem un maziem, mandalu zīmēšana ar jogas meistari Dainu Liepiņu, savukārt Zaļajā villā jogas nodarbība ar Ingūnu Dolgo, roku un galvas masāža.

No plkst. 13.00 līdz 14.00 Zaļajā villā norisināsies dzīvības deja ar Ligiju Zariņu par ziedojumiem.

No plkst. 13.00 līdz 16.00 notiks vides objekta “Zemes māte” ietērpšana svētku gājienam.

No plkst. 14.00 līdz 16.00 Zaļajā villā norisināsies tējas ceremonija ar Andri Strapcānu.

No plkst. 15.00 līdz 17.00 interesentus aicina uz kopīgu sadziedāšanos ar Inesi Kozuliņu.

No plkst. 18.00 līdz 18.40 nodarbība “Sveiciens saulei” ar Ingūnu Dolgo un Dainu Liepiņu.

No plkst. 21.00 līdz pusnaktij ikviens aicināts uz tējas rituālu, dziesmām un dejām.

Pasākumu organizē Zaļās villas kvartāls, un ieeja pasākumā ir bez maksas, savukārt atsevišķas nodarbības tiek organizētas par ziedojumiem. Plašāka informācija apskatāma šeit.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv