Datums:
Adrese:
Kontakti:

5. augustā Siguldā, Kaķīškalnā, no plkst. 8.00 līdz 17.00 notiks šķēršļu sacensības “Army Tough Run”, ko rīko biedrība “Sporta klubs Metroons” sadarbībā ar Nacionālo bruņoto spēku Speciālo operāciju pavēlniecības Speciālo uzdevumu vienību, Aizsardzības ministriju un Siguldas novada pašvaldību.

Sacensību pamatā ir taku skriešana, kur skriešanas laikā jāpārvar dažādas grūtības pakāpju dabīgi, mākslīgi un mentāli šķēršļi. Šķēršļu skrējiens nodrošina izturības, spēka, veiklības, ātruma trenēšanu un pārbaudi.

“Man ir liels prieks, ka šķēršļu sacensības “Army Tough Run” jau ir kļuvušas par tradīciju un sabiedrībā atpazīstamu sporta notikumu, kas ik gadu gūst arvien lielāku atsaucību. Dalībniekiem un viņu atbalstītājiem novēlu pozitīvām emocijām un sasniegumiem bagātas sacensības, aizraujoši pavadot dienu lieliskā un sportiskā atmosfērā starp sev līdzīgi domājošiem. Tāpēc aicinu ikvienu izmēģināt savus spēkus, dodoties trasē kopā ar karavīriem un zemessargiem,” uzsver Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš.

Skrējiena būtība ir vairot Latvijas sabiedrības uzticēšanos NBS, NATO karavīriem un valsts apziņas stiprināšanu, ko arī izsaka skrējiena moto: “KOPĀ AR KARAVĪRU”. Radot vienotības sajūtu un paverot sabiedrībai iespēju darbībā iepazīt Latvijas karavīrus – fiziski, psihiski un intelektuāli stiprus cilvēkus.

Ar sacensību “Army Tough Run” nolikumu var iepazīties šeit: https://armytoughrun.lv/lv/nolikums/.