Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Dalībamaksa-  bezmaksas.

Biļetes

30. jūlijā Siguldā, Kaķīškalnā, notiks šķēršļu skrējiens “Army Tough Run 2022”. Izmantojot gan dabiskus, gan mākslīgus šķēršļus, četros atsevišķos startos dalībnieki izskries Gaujas Nacionāla parka takas laika posmā no plkst. 11.00 līdz 15.00.

Skrējiens sastāvēs no četrām distancēm, kas veidotas atbilstoši munīcijas kalibriem: 4.6 mm Jaunsardzes distance ar 11 šķēršļiem 5 kilometru garumā, 5.56 mm Tautas un Komandas distance ar 13 šķēršļiem 5 kilometru garumā (Komandas distancē visiem tās dalībniekiem izvietotie apgrūtinājumi jāpārvar kopā) un jaudīgākā no tām – 12.7 mm Elites distance, kur jāpieveic 10 kilometri ar 26 šķēršļiem. Šķēršļi skrējienā būs koncentrēti trīs grupās, kas ļaus dalībniekiem sacensties gan skriešanas, gan šķēršļu posmos.

Šķēršļu skrējienā karavīru tuvinieki un pārējā sabiedrība var izaicināt sevi kādā no distancēm, lai pārbaudītu savas spējas. Skrējienā satiekas militārais un civilais ar mērķi, kopā sportojot, dalīties ar savu pieredzi, vienlaicīgi popularizējot aktīvo dzīves veidu.

Šķēršļu skrējienu organizē Nacionālo bruņoto spēku Speciālo operāciju pavēlniecība sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.