Datums:
Adrese:
  • Vēsturiskais serpentīna ceļš, Sigulda
Kontakti:
Darba laiks:

11.30 – 19.30

Cenas:

Par dalību sacensībās nav jāmaksā.

Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām notiek, sportistiem elektroniski piesakoties www.redbull.lv/stiklakalns no 2022. gada 3. janvāra līdz 20. februārim, plkst. 13:00.

Pateicoties ziemīgajiem laikapstākļiem, kuri šosezon turpina priecēt, 20. februārī Siguldā notiks jaunas distanču slēpošanas sacensības “Red bull Stikla kalns”. Tās ir jaunas izturības sacensības distanču slēpošanā, kur uzvarētājs tiks noskaidrots, slēpojot 800 metru augšup pa Siguldas serpentīna ceļu. Savukārt trases vertikālais kāpums būs 72 metri, padarot sacensības ne vien izaicinošākas, bet arī aizraujošākas.

Gatavojoties sacensībām, Siguldas serpentīna ceļa apsaimniekošana uz laiku tiek daļēji ierobežota, pretslīdēšanas materiālus nodrošinot tikai vienā serpentīna malā, lai saglabātu dabīgo sniega segu veiksmīgai sacensību norisei.

Sacensību dienā norisināsies gan kvalifikācija, gan fināls. Pēc kvalifikācijā uzrādītajiem rezultātiem, katrā slēpojumā vienlaicīgi varēs startēt 4 dalībnieki, 2 ātrākie turpinās dalību izslēgšanas slēpojumos līdz nokļūst fināla četriniekā, taču katrā slēpojumā 3. un 4. vietas ieguvēji no tālākās cīņas izstājas.

Sacensību vērtēšana norisināsies četrās klasēs – tautas klasē sievietēm un vīriešiem, sporta klasē sievietēm un vīriešiem. Dalībai sacensībās aicināti piedalīties jebkura līmeņa distanču slēpotāji, biatlonisti, ziemas orientieristi un šo sporta veidu entuziasti.

Pieteikšanās sacensībām norit līdz 20. februāra plkst. 13.00. Plašāka informācija par sacensībām un reģistrēšanos pieejama šeit

Godalgoto vietu ieguvēji saņems piemiņas balvas, bet katras sporta klases uzvarētāji cīnīsies par galveno balvu – apmaksātu braucienu uz vienām no lielākajām distanču slēpošanas sacensībām pasaulē “Red bull Janteloppet”, kas norisināsies 9. aprīlī Norvēģijā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv