Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieejas maksa – 5.00 EUR, ar Siguldas novada ID karti, pērkot iepriekšpārdošanā, 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm -40%. Koncerta dienā atlaides netiek piemērotas.

Čaļi no Madonas, kas izkāpuši no orķestra bedres, izdomāja spēlēt Roku. Alternatīvā indie rokgrupa ,,Sub Scriptum”. Grupa Sub Scriptum radusies 2017.gadā un vienmēr savā mūzikā vērsuši uzmanību aktuālām tēmām. 2020. gada singls ‘’Kādā Krāsā’’ tika pamanīts ‘’Baltic Film Festival’’ ietvaros ar izaicinošo mūzikas video un viedokļu nostāju. Savukārt debijas albums ‘’21.gs.mode’’ stāsta par cilvēka moderno un ne vienmēr saprotamo dzīves stilu.

Grupas solists Kristers Rudzītis zināms arī kā jaunais dzejnieks, kas guvis panākumus Latvijas mēroga konkursos un publikācijās. Kristera rakstītā dzeja un proza piešķir grupai unikālu garšu.

Kultūrai un mūzikai tik skarbajā 2020. gadā grupa izdod albumu “21.gs. mode”, kura tapšanā piedalās producenti Arnis Račinskis un Aleksandrs Burij (Ukraina).
2020. gada beigās izdots arī pirmais, Ziemassvētku singls ” Mūžīgi skriesim”.
Šobrīd grupa strādā pie otrā albuma un vasaras saulgriežos dienas gaismu ieraudzīs kopīgs singls ar ukraiņu dziedātāju Anastasija Vasilenko – “Зійде сонце” (zyde sonce)

Grupas līderis Kristers Rudzītis stāsta: “Kopš kara sākuma aktīvi iesaistāmies dažādos Ukrainas atbalsta koncertos un projektos, jo mūzika ir mūsu lielākais ierocis, ar kuru paust atbalstu ukraiņiem. Ar šo veikumu vēlamies parādīt savu nostāju, ka karam un nežēlībai 21. gadsimtā nav vietas. Mūzika ir vislabākā valoda pasaulē – ar šādiem vārdiem mēs sākām sadarbību ar Anastasiju un tie mūs visu šo laiku vienojuši.”

Pirmā “Зійде сонце” versija ar nosaukumu “Tas notiek naktīs” meklējama grupas albumā “21. gs. mode” (2020). Jaunā dziesma ir latviešu un ukraiņu valodā, tās mūzikas un teksta autori ir Kristers Rudzītis un Anastasija Vasilenko.

“Ar šo dziesmu mēs vēlamies atbalstīt ukraiņus, pateikt viņiem, ka visas tās šausmas, kas šobrīd notiek Ukrainā, drīz beigsies un ka atkal uzlēks saule. Tādēļ arī manis radītais dziesmas piedziedājums ukraiņu valodā sākas ar vārdiem “Es gribu ticēt, ka vējš norimsies un saule uzlēks”. Esmu ļoti priecīga par sadarbību ar “Sub Sriptum” – tajā apvienojušies ne tikai ļoti talantīgi mūziķi ar solistu Kristeru priekšgalā, kurš raksta dziļu un skaistu mūziku, bet arī brīnišķīgi cilvēki. Viņi visu šo laiku no sirds atbalstījuši mani un Ukrainu,” stāsta Anastasija Vasilenko.

Grupa aktīvi koncertē festivālos un cita veida koncertos. Tuvākie koncerti, kuros varēsi sastapt grupu – 9.jūlijs ‘’Gypsy Camp’’ (Liepāja), 23. jūlijs ‘’Pils Pavljons’’ (Sigulda), 29.jūlijs festivāls ‘’Summer Sound 2022’’.