Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieeja maksa dienas daļai 10.00 EUR (abas sarunas un degustācija)

Ieeja maksa vakara daļai – dejām 10.00 EUR

Ir vasaras vidus, kad daba ir pilnbriedā, un it viss turpina svinēt dzīvi uz šīs planētas, ko sauc par mājām. Saules cilts aicina uz eklektisku pasākumu Siguldā. Saules cilts iznāks no pļavām un mežiem, lai dalītos ar savām zināšanām un savu pieredzi. Pabūt kopā un dalīties ar dabas sajūtu.

Dienas sarunās būs jūtama mīlestība uz augiem, uz dabu, uz Latvijas izteiktajiem gada laikiem. Anita stāstīs par savas veselības uzlabošanu ar augu palīdzību, savukārt Liene stāstīs par svaigu un dzīvu ēšanu.

Nakts dejas aiznesīs ritmos, enerģijā. Muzikālā un vizuālā piedzīvojumā.

Anitas Savvaļas saruna
plkst. 16.30 ’ 18.00

Savvaļas augu un sēņu izmantošana veselībā.

Būsim kopā sarunā par dažādu dabas velšu ievākšanu un izmantošanas veidiem savas labsajūtas stiprināšanai, vairojot sevis mīlestību un dzīvo sev apkārt.

Gatavošanas sarunas ar Lieni
plkst. 18.30 – 20.00

Svaigs un tepat audzis. Dārzā, mežā, siltumnīcā. Idejas, sarunas un receptes. Kā viegli gatavot no tā, kas aug tepat pie mums? Degustācija.

Vakara laikā būs pieejama sejas vai ķermeņa apgleznošana, kas spīdēs ultravioletajā gaismā, ’ūpēsimies par īpašu skaņas, gaismas un sajūtas atmosfēru.

Ekstātiskās dejas ar Leldi
20.30 – 21.30

Dejas, brīvi ļaujoties ritmam, ieejot meditatīvā sajūtā caur kustību un skaņu. Uz atbrīvošanos vērsta iekšējās un ārējās pasaules sinnhronizācija. Šāda veida dejas mazina stresu, izkustina ķermeni un rada dzīvesprieku.

Good vibrations
22.00

Līdz Siguldas pirmajiem rīta gaiļiem, stereofoniski muzikālas melodijas Latino, house un disko ritmos vīs grūva operators Mr.Ritms (a.k.a. dj Beat).