Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieeja bez maksas.

27. maijā plkst. 18.00 Siguldas novada kultūras centrā “Siguldas devons” notiks Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Teātra studijas pirmizrāde R.Missūnes lugas “Abi labi” iestudējums. Režisore Ārija Liepiņa-Stūrniece, kustību māksla Madara Luīze Muzikante, māksliniece Zinaīda Ceske.

Atbraukšana un aizbraukšana, darbs un mācības gan ārzemēs, gan tepat, un, protams, mīlestība – tas, kas piederas jaunībai. Viens, braucot prom, atrod mīlestību, sēžot zem galda, otrs tikmēr ir pārliecināts, ka prombūtnes laikā kļuvis par tēvu.
No kurienes rodas šī pārliecība un virkne pārpratumu? Sekojot līdz notiekošajam varoņu savstarpējās attiecībās, atklājas bīstama tendence par katru cenu izdibināt visu par savu līdzcilvēku dzīvēm un pārliecība, ka var tajās iejaukties, diktējot savus, ,pieņēmumos
balstītus, noteikumus. Atklājas, kā cieš savstarpējās attiecības, ja divi cilvēki spriež viens par otru, savu viedokli balstot aizdomās un pieņēmumos, nevis sarunājoties. Taču, lai pāris būtu kopā, abiem ir jāsarunājas, un tā tiešām ir laiku laikos sevi pierādījusi patiesība.


Laipni aicināti!

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”