Datums:
Adrese:
  • Pils iela 10, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Ieejas biļešu cena no 12 līdz 20 eiro.

Latvijas goda ģimenēm, izmantojot apliecību “3+ karte”, sniegta iespēja iegādāties biļetes uz koncertu ar 15% atlaidi. 

Biļetes

Mīļie un pazīstamie TV raidījuma varoņi Uku un Lele aicina savus draugus uz satikšanos, lai kopā dziedātu, jokotos un ļautos aizraujošiem piedzīvojumiem! 

Kā atrast pazudušu bumbu, ko var satikt džungļos un kā nokļūt joku zemē? Nāc uz koncertu un pieredzi to kopā ar Ukuleles varoņiem!

Koncertuzvedumā būs klāt arī mazais ķinķēziņš – Dieziņš un izcilu mūziķu ansamblis Raimonda Petrauska vadībā.

2023. gada rudenī muzikālā bērnu raidījuma “Ukulele” mazie skatītāji tiek aicināti pievienoties Uku, Lelei un Dieziņam koncertos ar nosaukumu “Tuk, tuk, tuk… esmu klāt!”, kas no 22. oktobra līdz 20. novembrim norisināsies Tukumā, Mārupē, Jūrmalā, Ādažos, Siguldā un Rīgā. 

Koncertos Uku un Lele dziedās bērnu iemīļotās dziesmas no raidījuma “Ukulele”. Lielāko daļu no tām radījusi talantīgā, Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste Laura Polence, kas pazīstama arī kā “Tutas lietu” dziesmu autore. Līdzās varoņiem Uku (Uldis Siliņš), Lelei (Annija Putniņa) un Dieziņam (Elīna Bojarkina) uz skatuves kāps arī pianists un koncerta mākslinieciskais vadītājs Raimonds Petrauskis, perkusionists Ernests Mediņš, ģitārists Rihards Goba un saksofonists Oskars Petrauskis.

Koncertprogrammas garums ir pielāgots bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadiem, lai padarītu to par patīkamu un aizraujošu pieredzi pašiem mazākajiem mūzikas klausītājiem. Koncerta režisore – Marta Selecka, scenārija autore – Inga Mastiņa, horeogrāfs – Rolands Meržejevskis. 

Ieejas biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotogrāfēts! Gadījumā, ja nevēlaties, lai Jūs filmē/ fotogrāfē, lūdzu, vērsties pie biļešu kontroles!

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”