Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

10.00 – 15.00 EUR

Biļetes

Tutas koncerts “Vasaras ceļojums” aicina mazos skatītājus un klausītājus 2. septembrī plkst. 16.00 Siguldas pilsdrupu estrādē satikt bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas” varoņus – burvīgo Tutu un viņas draugus Lapsu un Feneku.

Priekpilnā muzikālajā vasaras ceļojumā mazie koncerta apmeklētāji varēs dziedāt un dejot līdzi sev zināmajām dziesmām. Koncertā skanēs oriģināldziesmas no seriāla “Tutas lietas”, kas vedīs gan uz jūru, gan mežu, gan vecmāmiņas dārzu, gan Čučumuižu. Koncertā Tutai pievienosies arī viņas draugi – lielā Lapsa, Feneks, mūziķu grupa, kā arī Tutas dziesmu autore, Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste, dziedātāja un pianiste Laura Polence.

Koncerts ilgs 45 minūtes un ir piemērots arī vismazākajiem skatītājiem. Pēc koncerta būs iespējams nofotografēties ar lielo Lapsu un Feneku, kā arī iegādāties “Tutas lietu” rotaļlietas, grāmatas, mūzikas albumus.

Koncerts notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

  • ir vakcinējušies pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs;
  • bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests) kopā ar vecākiem, kas varēs uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu.

Apmeklējot koncertu, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 sertifikāts vai analīžu rezultāti.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās vai tiešsaitē. Biļete jāiegādājas katram neatkarīgi no vecuma.