Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

15.00 EUR

ar Siguldas novada ID karti -20%

Biļetes

Trešdien ar Andra Buļa dzejas lasījumu un Toma Juhņēviča klavierspēli Siguldas Jaunajā pilī tiks aizvadīts “Salonvakars – Pieturas. Sigulda”. Literāri muzikālā priekšnesuma laikā būs dzirdama Andra Buļa dzeja no grāmatas “Pieturas” un pianista Toma Juhņēviča komponētā mūzika, kas apvienojoties veidos aizraujošu, neparastu, bet patiesi skaistu improvizāciju.

Andra Buļa pirmā dzejoļu grāmata “Mans ego” iznāca 2008. gadā, bet otrais krājums “Pieturas” – 2012. gadā. Andra radītajos dzejas tekstos ir jaušams vīrišķīgs briedums, attēlota visplašākā mīlestības jūtu amplitūda, skarti sociālie motīvi un attēlota mūsu pasaule.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, un personu apliecinošu dokumentu. Pasākuma laikā jālieto sejas maska.

Projekts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.