Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena 8 eiro. Iepriekšpārdošanā ar Siguldas ID kartes atlaidi -20%, daudzbērnu ģimenēm – 40%. Biļetes pieejamas Mālpils Kultūras centra kasē kases darba laikā. Mālpils Kultūras centra biļešu kases darba laiks pirmdiena: slēgts, otrdiena – trešdiena: 10.00 – 14.00, ceturtdiena – piektdiena: 14.00 – 18.00.

Biļetes

KĀ SAGAIDĪT CITPLANĒTIETI
Izrāde bērniem no 1. līdz 4. klasei 1 daļā

Mālpils kultūras centrā 2.februārī pulksten 13.00

Radošā komanda – Ilze Bloka, Linda Rudene, Katrīna Ieva, Niks Cipruss, Arvis Kantiševs, Linda Mīļā

Lomās: Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Kārlis Dzintars Zahovskis

Petri, šīs grāmatas autors, vaļsirdīgi atzīstas: „Ja manā pagalmā nolaistos citplanētietis, es ātri bēgtu prom. Vai arī paslēptos drēbju skapī. Es baidos no citplanētiešiem. Godīgi sakot, es baidos pat no cilvēkiem. Es nekad neesmu skaitījis, taču domāju, ka dzīves laikā esmu baidījies no vismaz desmit tūkstošiem cilvēku.” 
Vai arī tev reiz uzmākušās bailes no citplanētiešiem? Vai varbūt pats kādreiz esi juties kā viens no tiem? Ja tā labi padomā, varbūt nevienam nemaz nav jābaidās, bet gan vienkārši jāiepazīstas.
Caur kustību prieku un dauzīšanos visi kopā meklēsim veidus, kā sagatavoties randiņam ar citplanētieti, ja nu tāds tomēr notiek, un izlūkosim, vai tāds nemājo arī kaut kur dziļi mūsos pašos, kad nebaidoties, ko kāds padomās, ļaujamies trakulīgām dejām.

Somu rakstnieka Petri Tamminena humorpilnais stāsts iedrošina un māca, kā pārvarēt bailes no neērtām situācijām, nepatīkamām sajūtām un nepazīstamiem cilvēkiem.