Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes var iegādāties Mālpils Kultūras centra kasē kases darba laikā – pirmdiena: slēgts, otrdiena – trešdiena: 10.00 – 14.00, ceturtdiena – piektdiena: 14.00 – 18.00 – un jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē.

Biļetes

Valmieras teātris ar izrādi “Labie cilvēki” viesosies Mālpilī

10. martā plkst. 17.00 Mālpils Kultūras centrā gaidāma Valmieras teātra izrāde “Labie cilvēki” Ineses Mičules režijā.

Šis ir mūsdienīgs stāsts par dzīves pārbaudījumiem, kuri tiek uzlikti labiem cilvēkiem. Tā centrā – jauna sieviete Mārgareta, kuru piemeklē dažādas likstas gan darbā, gan privātajā dzīvē. Mārgaretas dzīve nav viegla, taču viņas ticība un paļaušanās labajam ik vienā cilvēkā, humors un pacietība, liek ieraudzīt un vērtēt notiekošo citādā gaismā. Kad Mārgareta satiek savu jaunības dienu mīlestību – nu jau bagātu un veiksmīgu cilvēku, atklājas, ka dzīvojot kultūrā, kas nemitīgi tiecas piepildīt sapni par laimīgu dzīvi, cilvēks tomēr jūtās iztukšots. Luga liek pārdomāt, kādi tad ir īstie cilvēka liktens iemesli – ļaut lietām notikt labi vai slikti, un ko tas pārbauda cilvēkā?
2011. gadā sarakstītā amerikāņu dramaturga un scenārista, Pulicera prēmijas laureāta Deivida Lindsija-Ebēra (1969) daudzkārt godalgotā, tai skaitā arī prestižās amerikāņu Spēlmaņu nakts „Tony Awards” balvai nominētā luga „Labie cilvēki” („Good people”) ar panākumiem piedzīvoja pirmizrādi Brodvejā tajā pašā gadā, drīz vien sekojot iestudējumiem visā Amerikā un Eiropā, 2012. gadā kļūstot par visbiežāk iestudēto darbu teātros visā pasaulē, tagad arī Valmieras teātrī.

Izrādes radošajā komandā scenogrāfe un kostīmu māksliniece Agnese Kaupere un gaismu mākslinieks Gatis Priednieks.
Lomās: Elīna Vāne, Ivo Martinsons, Rihards Jakovels, Māra Mennika, Diāna Krista Stafecka, Baiba Valante.