Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

No plkst. 20.00 ieejas maksa- 16.00 EUR

Biļetes

Šo piektdien, 27. augustā, Mālpils veikparkā pie Sudas upes notiks vasaras izskaņas pasākums “WakeFest 2.0”. Apmeklētājus iepriecinās jaudīgais Emīla Balcera un Marata Ogļezņeva duets “Bermudu Divstūris”. Pasākuma laikā notiks supošanas sacensības un paraugdemonstrējumi, kā arī būs iespēja nogaršot šefpavāra Ingmāra Ladiga gatavotos ēdienus.

Pasākuma “WakeFest 2.0” plāns:

Plkst. 16.00 sāksies nu jau par tradīciju kļuvušās supošanas sacensības bērniem, kurās varēs piedalīties bērni, kas sasnieguši 7 gadu vecumu;

Plkst. 17.00 starts tiks dots sievu un vīru sacensībām, kurās tiks noskaidroti spēcīgākie un izturīgākie dalībnieki;

Plkst. 19.00 sāksies veikborda paraugdemonstrējumi, kur savu meistarību demonstrēs Latvijas labākie veikbordisti – Anita Leina un Dāvis Čeže.

Plkst. 21.00 aktīvo dienu noslēgs vakara koncerts, kad uz skatuves kāps “Bermudu Divstūris”.  Par turpmāko vakara noskaņojumu rūpēsies DJ Edgars Bercis.

Līdz plkst. 20.00 “WakeMālpils” pludmale būs pieejama visiem. Pēc tam ieeja ar biļetēm, kas pieejamas šeit un ar Covid-19 digitālajiem sertifikātiem vai negatīvu, derīgu Covid-19 testu. Ieeja pasākumā tiks dalīta plūsmā. 

Mālpils veikaprka teritorijā no plkst. 18.00 strādās “Centrālās Laboratorijas” izbraukuma brigāde. Covid-19 eksprestesta cena – 15.00 eiro. Norēķini par testēšanu tikai ar karti.