Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieeja bezmaksas.

16. augustā pulksten 21.00 aicinām baudīt Vasaras vakara impresijas ap Mālpils Muižas dīķa saliņu un nodoties muzikālam baudījumam kopā ar koklētāju Laimu Jansoni un dziedātāju Lauru Polenci.

Laima Jansone ir ieguvusi plašu atzinību savā etnogrāfiskās kokles spēlē, pārvaldot dažādas spēles tehnikas un plašu tradicionālu repertuāru. Viņai tuva arī ir improvizācija, un viņa labprāt saspēlē ar citiem mūziķiem, izveidojot novatoriskus multimedija uzvedumus, piesaistot māksliniekus no dažādiem mākslas žanriem.

Domāju, cilvēkam ir svarīgi stāvēt ar abām kājām uz zemes, sajust savas saknes. Kamēr latvietis dziedās savas dziesmas, ar viņu viss būs kārtībā” – Laima Jansone.

Koncertā Laimas kokles spēlei pievienosies arī dziedātāja un komponiste Laura Polence.

“Latviešu tautas mūzikā mani saista gudrība, viedums, vienkāršība, skaidras, dzīvas domas, dabiskas melodijas. Runāt un dziedāt manā mīļākajā valodā ir patīkami un viegli” – Laura Polence.

Pirms koncerta un koncerta laikā darbosies arī Mālpils Muižas bārs. Aicinām izmatot iespēju veikt rezervāciju un naktsmieru baudīt Mālpils muižas dizaina viesnīcā. Vairāk informācijas www.malpilsmuiza.lv. Rezervāciju iespējams veikt zvanot t.2666600 vai rakstot info@malpilsmuiza.lv

Ieeja koncertā BEZ MAKSAS! Bezmaksas ieejas karti var saņemt Biļešu paradīzes kasēs internetā.

Saistītā informācija

Mālpils muiža