Datums:

Sadarbībā ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri, kultūras centrā “Siguldas devons” 23. septembrī būs skatāms iestudējums “Par spīti”.

Tā ir izaicinoša, ironiska un liriska izrāde-koncerts. Programmā skanēs dažādu žanru muzikālie hiti un mūsdienu autoru dzejoļi, kas vienoti kopējā noskaņojumā – gatavībā dzīvot, mīlēt, priecāties un radīt par spīti apstākļiem, vai tā būtu pandēmija, banāla nepaveikšanās, slikts garastāvoklis vai personiska neveiksme. Slavenu darbu negaidīts traktējums un līdz šim ne tik zināmi, taču spilgti sacerējumi ļaus ielūkoties ne tikai autoru iekšējā pasaulē, bet arī katram savējā.

Radošā komanda:

Režisors – Sergejs Golomazovs, scenogrāfs – Ņikita Voroņins, kostīmu mākslinieks – Valentīna Začiņajeva, gaismu mākslinieks – Maksims Ustimovs, mūzikas aranžējums – Vladimirs Tuzovs, muzikāla vadītāja – Ludmila Mogiļevska, kustību konsultants – Artūrs Skuteļskis, video operatore – Anna Konovalova. Izrādē piedalās – vokāls Veronika Plotņikova, muzikanti – Vladimirs Tuzovs (klavieres), Dmitrijs Karpovs (klavieres), Jūlija Saveļjeva (ģitāra), Aleksejs Šmeļovs (sitamie instrumenti).

Koncerta programmā ir iekļauts Josifa Brodska dzejolis “Neiznāc no istabas” (Copyright © 1970, Joseph Brodsky, izmantots pēc The Wylie Agency (UK) Limited atļaujas), kā arī sekojoso dzejnieku sacerējumi: Ok Meļnikova, Paša Broskijs, Jana Mkr un Jekaterina Dovlatova.

Video noformējumā tiek izmantots video, ko nodrošinājis Insurance Institute for Highway Safety (Ārlingtona, Virdžīnija, ASV, www.iihs.org), un Stivena Eksforda (Stephen Axford) filmas fragments.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/101109

Izrādi varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā.

______

FB pasākuma links: https://fb.me/e/13NOFAdRv