Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieeja – 7.00 eiro, Siguldas ID karšu īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā, atlaide 20%, daudzbērnu ģimenēm 40% . Pirmskolas vecuma bērniem ieeja brīva.
Pasākuma dienā biļetes cena – 7.00 eiro.

Biļetes

Piektdien, 14.jūlijā, no plkst. 20.00 Siguldas pils kvartālā ikviens aicināts uz pils PAVILJONA piektās sezonas atklāšanu, kurā šīs vasaras muzikālo stilu varēs iegūt grupas “Very Cool People” un dziedātājas Paulas Saijas vakara koncertā.

Programmā izskanēs “Very Cool People” oriģinālkompozīcijas, kā arī klasiskie soul un funk mūzikas skaņdarbi.

Nemainīgi izcilākās vasaras garšas piedāvās viesmīlīgā cafè “Pils dārzs” , bet karstumā veldzi sniegs “Siguldas saldējums”.
PAVILJONA 5.sezonas atklāšana:

20.00 DJ un cafe PILS DĀRZS
21.00 Grupas VERY COOL PEOPLE un dziedātājas PAULAS SAIJAS koncerts.

Arī turpmāk līdz pat pirmajai rudens elpai novadnieki un Siguldas viesi aicināti uz daudzveidīgiem Pils Paviljona koncertiem. Šovasar romantisko Pils kvartālu ar savas mūzikas unikālo atmosfēru piepildīs fantastisku mākslinieku sastāvs – grupa AUDIOKVARTĀLS, muzikālie eksperimentētāji KRISTĪNE PĀŽE un KAUTKAILI, hip-hop mūziķis un tekstu autors FIŅĶIS ar dzīvo sastāvu, dabas parādība mūzikā MARTA, kā arī kāzu laika vēstnešu duo – VALTERS KRAUZE un grupa DZIĻI VIOLETS.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram.

Saistītā informācija

Pils Paviljons
Cafe Pils dārzs
Siguldas saldējums
Livonijas ordeņa Siguldas pils