Datums:
Adrese:
Cenas:

10.00 EUR

Biļetes

Rudens sākumā Siguldas sirdī, kā allaž, norisinās Zelta rudens karalistes svētki, kuros tiek atklāta krāšņo lapu sezona. Rudens galvaspilsēta Siguldas pils kvartālā aicina piedalīties dažādās aktivitātēs, krāšņos pārgājienos, iepirkties Zelta dizaina tirdziņā, nogaršot “Rudens Street Food” zonā piedāvātos našķus, kā arī baudīt izcilu mūziku grupu “Čipsis un Dullais” un “Dziļi Violets” pavadījumā.

No plkst. 10.00 Siguldas pils kvartālā ģimenēm ar bērniem un ikvienam interesentam tiks piedāvāti dažādi Zelta rudens sezonas atklāšanas pasākumi un aktivitātes. Tiem, kuri mīl pastaigas dabas takās tiks piedāvāts jauns pastaigu maršruts, kurā būs iespēja aplūkot Siguldas skaistākos skatus pilsētā un tās tuvākajā apkaimē, kā arī iekarot dažādus reljefus – gan stāvas kāpnes, gan šauras takas. Tāpat tiks prezentēts apvienības “Adventure Therapy Sigulda” veidotais Dabas terapijas maršruts, kas būs papildināts ar dažādām aktivitātēm, lai izzinātu sevi un izmantotu dabas dziedinošo spēku atslodzei no ikdienas.

Zelta rudens karalistes svētku laikā darbosies mākslas, dizaina un amatnieku produktu tirdziņš – kopumā dalību pieteikuši ap 40 sava amata pratēji. Būs iespēja iegādāties arī Latvijas zemnieku ražotās veltes. Būs iespēja ne tikai iedvesmoties, bet arī iegādāties unikālas ziedu lampas un dekorus, kuri izgatavoti Siguldā. “Zaza baby bee” – drēbītes un īpaši gatavotas “graužamās mantiņas” mazuļiem. Rudens un ziemas vakariem noderēs lieliskās “Mood Lux Candles” – Sojas vaska sveces stikla traukos, ar iespēja tās atkārtoti uzpildīt. “PureKnitwear” darbi, kas kas radīts ar 30-to gadu rokas adāmo mašīnu -sieviešu pirkstainie īsie, vidēji garie un garie cimdi, dūraiņi un cimdi bērniem. “Izzi gizzi clay” – ar rokām radītas unikālas polimērmāla rotas un aksesuāri; koka spēles un citas sezonālas preces (sulu kastes, vīna kastes u.c.). Imunitātes stiprināšanai noderēs BIO zāļu tējas, BIO Latvijas melnā tēja, ceļteku sīrups, dabīgs uztura bagātinātājs 3x9SLIM – no zalutejas.lv un vitamīniem bagāti sīrupi no “RADA ZITA”, kuru gatavošanā izmantotas izejvielas no ģimenes saimniecības un pašas dārza. “Queen Rose Jewelry” – ar mīlestību Latvijā radītas rotaslietas no dabīgajiem akmeņiem, sudraba, swarovski kristāliem un pērlēm.

Papildus tam, tāpat kā pērn, Siguldas pils kvartālā viena zona tiks atvēlēta “Rudens Street Food” gardumiem, kurus piedāvās restorāns “Čarlstons”, “SUSHI BROTHERS”, Vegstop, “2EAT Falafel&Hummus”, “CAFE JERSIKA 43”, “CheFrance” –  Francijas garša, ko piedāvā  šefs – Xaviers, Bliss Gelato – rudens noskaņu garša un citi.

No plkst. 19.00, rudens saulrietu sagaidot, Siguldu kā rudens galvaspilsētu ieskandinās “Čipsis un Dullais” un “Dziļi Violets”. Biļetes cena uz abiem koncertiem – 10 eiro, ar Siguldas ID karti – 20% atlaide, bet Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

Pēc plkst. 19.00 Pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai apmeklētāji, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Sertifikātus var lejuplādēt šeit.