Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

2.50 EUR

Siguldieša ID kartes īpašniekiem 2.00 EUR

Biļetes

Ziemassvētki tuvojas, tāpēc svētku sajūtu visiem nolēmuši dāvināt Siguldas novada mūziķi. Uz koncertu kultūras centrā “Siguldas devons” aicina Siguldas pagasta Kultūras nama pūtēju orķestris ar Ginti Kalniņu pie diriģenta pults un “Siguldas devona” bigbends “Sigulda” Viļņa Boitmaņa vadībā.

Koncerta pirmajā daļā pūtēju orķestris uzburs ziemīgas noskaņas, bet otrajā daļā bigbends ielīksmos klausītāju sirdis ar džeza melodijām.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Kultūras centra “Siguldas devons” kasēs. 

Koncerta apmeklētājiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, un personu apliecinošu dokumentu. Koncerta laikā jālieto sejas maska.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.