Datums:
Adrese:

Decembra pirmajā nedēļas nogalē, no 2. līdz 4. decembrim, Siguldā un novada pagastos iemirdzēsies centrālās svētku egles. Tāpat šajā nedēļas nogalē tiks iedegtas arī gaismiņu rotas un citas dekorācijas.

4. decembrī plkst. 17.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā iemirdzēsies pilsētas centrālā egle, kura veidota no aptuveni 50 mazākām eglītēm, dekorējot tās ar vairāk nekā 9000 diožu lampiņām. Muzikālu prieka dzirksti pasākumā radīs dziedātāja Katō un “Ziemassvētku orķestris”, bet īpašo svētku tērpu eglītei uzburs “Artistic” rūķi. Līdzās mirdzošai eglei koprades laboratorijās būs skatāma Leļļu Mākslas muzeja un mākslinieku Ināras un Ulda Liepas izstāde “Ziemassvētki senajās pastkartēs”.

Rūpējoties par svētku noskaņas radīšanu, šonedēļ Siguldā un visā novada teritorijā tiks uzsākta Latvijas valsts svētku rotājumu demontāža, kas pamazām tiks aizstāta ar Ziemassvētku dekorācijām. Pa posmiem darbu laikā tiks izmantots pacēlājs, kas var atrasties arī uz ceļa braucamās daļas vai gājēju un velo joslu zonās, līdz ar to iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.